Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

EKM E-pood

Ühispilet: kõik Eesti Kunstimuuseumi filiaalid

20.00

- + tk

LISA OSTUKORVI

TAGASI

Ühispiletiga saab külastada ostu sooritamise kuupäevast alates 6 kuu jooksul kõiki viite Eesti Kunstimuuseumi filiaali: Kumu kunstimuuseumi, Kadrioru kunstimuuseumi, Mikkeli muuseumi, Adamson-Ericu muuseumi ja Niguliste muuseumi.

Kuupäevadel, mis ei ole kalendris aktiivsed, on muuseum suletud. Rohkem informatsiooni muuseumi lahtiolekuaegade kohta leiate veebilehelt kunstimuuseum.ekm.ee

Pilet on varustatud unikaalse triipkoodiga ja kehtib ühe külastuskorra igas valitud muuseumifiliaalis ettenäitamisel. Pilet kehtib nii paberkandjale prindituna kui ka mobiilirakenduses.

Pilet saadetakse Teie e-posti aadressile PDF-formaadis. 

Ühispiletid kehtivad ainult füüsilistele isikutele. 

Ekskursioonid toimuvad ainult ettetellimisel. Palume ekskursioonid tellida vähemalt 5 tööpäeva ette. Ekskursioonitasu lisandub piletitasule.

Ekskursioonid toimuvad eesti, vene, inglise, soome ja prantsuse keeles. Teised keeled kokkuleppel. Muuseumi ekskursioonide valikuga saate tutvuda siin. 

Muuseumil ei ole võimalik giidi garanteerida suveperioodil mai–september. 

Juhul kui ostate pileti koos ekskursiooniga, võetakse muuseumi poolt Teiega pärast ostu sooritamist ühendust, et leppida kokku ekskursiooni detailides.

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud. Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.

Muuseumi külastaja ei pea olema sama isik, kes on piletid tellinud ja kelle nimi on e-piletil kirjas.

Giidiekskursiooni on võimalik muuta või tühistada hiljemalt 1 tööpäev (24 h) enne kokkulepitud muuseumikülastust. Sellest palume anda meile võimalikult varakult teada e-posti aadressil pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

Piletite tagastamise või vahetamise soovi korral palume kirjutada aadressile pood@ekm.ee.