0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Aastakaart: Eesti Kunstimuuseum

Piiramatult kunstielamusi viies muuseumis külastamiseks koos kaaslasega

101.00

- + tk 92
LISA OSTUKORVI

Kunstielamusi terveks aastaks!

Aastakaart võimaldab muuseumi viie filiaali – Kumu kunstimuuseumi, Kadrioru kunstimuuseumi, Mikkeli muuseumi, Adamson-Ericu muuseumi ja Niguliste muuseumi näituste piiramatut tasuta külastust ühe aasta jooksul ning mitmeid soodustusi. Kaart on nimeline ja hakkab kehtima muuseumi esimesel külastusel. Pärast kehtivuse kaotamist saab aastakaarti soodushinnaga pikendada.

Aastakaart võimaldab:

  • osaleda viies muuseumis toimuvates publikuprogrammides ja teistel sündmustel, mille pääsmeks on muuseumipilet (vajadusel eelregistreerimine);
  • kutsuda näitusekülastusele kaasa sõber, kellele on muuseumikülastus samuti tasuta;
  • soetada 10% soodustusega Eesti Kunstimuuseumi trükiseid ja 5% soodustusega kõiki tooteid (v.a. margid, reproduktsioonid ja veepudeli pant) Eesti Kunstimuuseumi kauplustes (soodustused ei kehti e-poes);
  • saada soovi korral värskeimat infot Eesti Kunstimuuseumi filiaalide näituste ja sündmuste kohta liitudes iganädalase uudiskirjaga

Aastakaardi hind uuendamisel on 100 eurot. 

Kaardi kasutamine registreeritakse iga kord Eesti Kunstimuuseumi muuseumi filiaalide kassas ning see kehtib isikut tõendava pildiga dokumendi olemasolul. Kaardi kaotamise korral võib tellida uue kaardi.

 

Kaart isikustatakse esimesel külastusel muuseumi kassas ja seda saab siduda Eesti ID-kaardiga. Pilet kehtib aasta aega alates kaardi esimesest valideerimise kuupäevast. Kaardi kasutamine registreeritakse igakordselt Eesti Kunstimuuseumi filiaali kassas.

Aastapilet kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.

 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud. Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.

Muuseumi külastaja ei pea olema sama isik, kes on piletid tellinud ja kelle nimi on e-piletil kirjas.

Giidiekskursiooni on võimalik muuta või tühistada hiljemalt 1 tööpäev (24 h) enne kokkulepitud muuseumikülastust. Sellest palume anda meile võimalikult varakult teada e-posti aadressil pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

Piletite tagastamise või vahetamise soovi korral palume kirjutada aadressile pood@ekm.ee.