0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Aastakaart: Kumu kunstimuuseum

Aastakaart on Kumu kunstimuuseumi kliendikaart, mis võimaldab näituste piiramatut tasuta külastust ühe aasta jooksul ning mitmeid soodustusi. Kaart on nimeline ja hakkab kehtima muuseumi esimesel külastusel. Pärast kehtivuse kaotamist saab aastakaarti pikendada.

Aastakaart võimaldab

  • osalemist kõigis Kumu kunstimuuseumis toimuvates publikuprogrammides ja teistel sündmustel, mille pääsmeks on muuseumipilet (vajadusel eelregistreerimine);
  • 10% soodustust Eesti Kunstimuuseumi trükistelt Kumu muuseumipoes (soodustus ei kehti e-poes ega teistes Eesti Kunstimuuseumi filiaalides);
  • saada soovi korral värskeimat infot Eesti Kunstimuuseumi näituste ja sündmuste kohta ning osaleda näituste avamistel.

Kumu aastakaardi hind uuendamisel on 40 eurot

Kaardi kasutamine registreeritakse iga kord Kumu kassas ning see kehtib isikut tõendava pildiga dokumendi olemasolul. Kaardi kaotamise korral võib tellida uue kaardi. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud. Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.

Muuseumi külastaja ei pea olema sama isik, kes on piletid tellinud ja kelle nimi on e-piletil kirjas.

Giidiekskursiooni on võimalik muuta või tühistada hiljemalt 1 tööpäev (24 h) enne kokkulepitud muuseumikülastust. Sellest palume anda meile võimalikult varakult teada e-posti aadressil pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

Piletite tagastamise või vahetamise soovi korral palume kirjutada aadressile pood@ekm.ee.