Ando Keskküla. Tehnodeelia ja tegelikkus | EKM e-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Ando Keskküla. Tehnodeelia ja tegelikkus

33.00

- + tk 128
LISA OSTUKORVI

Raamat „Ando Keskküla. Tehnodeelia ja tegelikkus“ saadab samanimelist retrospektiivset isikunäitust Kumu kunstimuuseumis (22. mai – 13. september 2020). Nii näitus kui ka käesolev raamat kuuluvad eesti kunsti klassikute sarja, mis on Kumu kunstimuuseumi kummardus 20. sajandi teise poole märgilistele eesti kunstnikele, kelle looming on suunanud laiemaid protsesse siinses kunstielus.

Muuseumi klassikute sarjas on varem üles astunud Tõnis Vint, Raul Meel, Jüri Okas, Leonhard Lapin ja Andres Tolts. Samas sõprus- ja põlvkondlikus eesti kunsti kontseptuaalsete uuendajate reas oli keskne koht ka maali-, installatsiooni- ja videokunstnikul Ando Keskkülal (1950–2008). Keskküla loomingulist poolt iseloomustasid kuulumine avangardkunsti rühmitusse SOUP ’69 ja hüperrealistlikud maalid, huvi uute tehnoloogiate ja nende mõju vastu meie tegelikkustajule. 1990. aastateks kujunes temast interaktiivse ning interdistsiplinaarse meedia- ja elektroonilise kunsti apologeet Eestis. Keskküla administratiivset võimekust näitas Eesti Kunstnike Liidu juhtimine aastatel 1989–1992 ja Eesti Kunstiakadeemia rektori amet aastatel 1995–2004.

Koostaja ja toimetaja: Anders Härm

Tekstide autorid: Anders Härm, Mari Laanemets, Eric Kluitenberg

Intervjueerija: Anders Härm

Biograafia ja bibliograafia koostaja: Sirje Helme

Graafiline disain ja pilditöötlus: Tuuli Aule

Formaat 17 × 24,5 cm

Kõvad kaaned

348 lk

Eesti ja inglise keeles, illustreeritud

Kirjastanud Eesti Kunstimuuseum – Kumu kunstimuuseum, 2020

ISBN 978-9949-687-14-5

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Klient tuleb pakile ise järele

Kumu pood:                T–K, R–P 10.00–18.00; N 10.00–20.00

Aadress:                     Weizenbergi 34, Tallinn

Niguliste pood:           01.05.–30.09. E–P 10.00–18.00

                                   01.10.–30.04. K–P 10.00–18.00

Aadress:                     Niguliste 3, Tallinn

Tellimuse poodi jõudmisel saadetakse tellijale teavitav e-kiri 1–3 tööpäeva jooksul.

Reproduktsioonide puhul on tellitud töö poodi jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA pakiautomaat

Valige endale sobivaim pakiautomaat, kuhu saabub pakk 1–3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki saabumisel automaati saadetakse paki saajale mobiili ja e-kirja teel sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb pakiautomaadi uks. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva.

Reproduktsioonide puhul on pakiautomaati jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA kuller

Kuller toimetab tellitud toote(d) tellija märgitud aadressile 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid). Kui tellimus vormistatakse nädalavahetusel (reedel kell 12.00 kuni pühapäeval 24.00) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Reproduktsioonide puhul on kättetoimetamise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller tellijaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Ärikliendile toimetatakse saadetis ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. 14-päevase tagastusperioodi jooksul hoida alles toote paki peal olev triipkood, mille alusel on võimalik pakk ettenähtud aja jooksul lähimasse postkontorisse tagastada.

Rahvusvaheline saadetis

Eesti Kunstimuuseumi e-poe kaudu on võimalik tellida tooteid väljastpoolt Eestit. Valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole nimekirjas, palun võtke ühendust pood@ekm.ee. Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

TELLIMUSE TAGASTAMINE

Tellitud kaupa (v.a reproduktsioone) on õigus tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil pood@ekm.ee, lisades tellimuse numbri ja tellija nime. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakendatud viisil, mis välistab transpordi käigus kahjustumise. Eelnimetatud tingimustele mittevastavast tagastusest on e-poel õigus keelduda.

  • Omniva pakiautomaadi kaudu kätte saadud pakid on 14 kalendripäeva jooksul võimalik originaalpakendis tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kasutades paki saabumisest teavitanud sõnumis või e-kirjas sisalduvat tagastuskoodi.
  • Omniva kulleriga kätte saadud paki tagastamiseks viige see endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse, kus toimub tagastamine toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.
  • Tellitud tooteid on võimalik tagastada ka Kumu või Niguliste muuseumipoodi.