Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

EKM E-pood

Eesti Kunstimuuseumi Toimetised 1 (6). Balti biidermeier. Panoraame ja lähivaatlusi

Eesti Kunstimuuseumi Toimetised on konverentsiettekannete kogumikust välja kasvanud ajakiri, mis avaldab Eesti Kunstimuuseumi kogude ja näituste originaaluurimusi nii Eesti kui ka välismaa teadlastelt. Ajakirjal on rahvusvaheline kolleegium, rohkete illustratsioonidega ajakiri ilmub eesti, inglise ja saksa keeles. Ajakirja väljaandmise eesmärk on avada senisest enam Eesti Kunstimuuseumi rikkalikke kogusid ning aidata tihendada Eesti kunstiteadlaste ja restauraatorite koostööd rahvusvaheliste tippspetsialistidega, et tuua seeläbi Eestisse kõige uuemat oskusteavet. Käesolevas numbris on kõige värskem ülevaade biidermeierlikust kunstikultuurist Saksamaal, Austrias, Venemaal ja Taanis ning Eesti biidermeieri uurimise probleemidest.

„Biidermeierile pühendatud kogumiku koostamist inspireeris vajadus tõlgendada Eesti- ja Liivimaa kunstipraktikat seoses biidermeieri kui 19. sajandi esimesel poolel Euroopat iseloomustanud kultuurinähtusega,” ütles ajakirja üks koostajatest Tiina Abel.

Loe edasi 

Koostanud ja toimetanud Tiina Abel, Anu Allikvee, PhD Tiina-Mall Kreem

Tekstide autorid: Tiina Abel, Hans Ottomeyer, Ralph Gleis, Kasper Monrad, Ludmilla Markina, Ulrike Plath, Jouni Kuurne, Anne Untera, Kadi Polli, Liina Lukas

Kujundanud Tuuli Aule (uuendatud makett, küljendus), Mari Kaljuste (baasmakett)

272 lk

Eesti, inglise ja saksa keeles, mustvalged illustratsioonid

Kirjastanud Eesti Kunstimuuseum – Kadrioru kunstimuuseum

Tallinn 2011

ISSN 1736-5503

ISBN 978-9949-485-00-0

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Klient tuleb pakile ise järele

Kumu pood:                01.05.–30.09. T–P 11.00–18.00

                                    01.10.–30.04. K–P 11.00–18.00

Aadress:                     Weizenbergi 34, Tallinn

Niguliste pood:           K–P 10.00–17.00

Aadress:                     Niguliste 3, Tallinn

Tellimuse poodi jõudmisel saadetakse tellijale teavitav e-kiri 1–3 tööpäeva jooksul.

Reproduktsioonide puhul on tellitud töö poodi jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA pakiautomaat

Valige endale sobivaim pakiautomaat, kuhu saabub pakk 1–3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki saabumisel automaati saadetakse paki saajale mobiili ja e-kirja teel sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb pakiautomaadi uks. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva.

Reproduktsioonide puhul on pakiautomaati jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA kuller

Kuller toimetab tellitud toote(d) tellija märgitud aadressile 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid). Kui tellimus vormistatakse nädalavahetusel (reedel kell 12.00 kuni pühapäeval 24.00) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Reproduktsioonide puhul on kättetoimetamise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller tellijaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Ärikliendile toimetatakse saadetis ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. 14-päevase tagastusperioodi jooksul hoida alles toote paki peal olev triipkood, mille alusel on võimalik pakk ettenähtud aja jooksul lähimasse postkontorisse tagastada.

Rahvusvaheline saadetis

Eesti Kunstimuuseumi e-poe kaudu on võimalik tellida tooteid väljastpoolt Eestit. Valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole nimekirjas, palun võtke ühendust pood@ekm.ee. Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

TELLIMUSE TAGASTAMINE

Tellitud kaupa (v.a reproduktsioone) on õigus tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil pood@ekm.ee, lisades tellimuse numbri ja tellija nime. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakendatud viisil, mis välistab transpordi käigus kahjustumise. Eelnimetatud tingimustele mittevastavast tagastusest on e-poel õigus keelduda.

  • Omniva pakiautomaadi kaudu kätte saadud pakid on 14 kalendripäeva jooksul võimalik originaalpakendis tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kasutades paki saabumisest teavitanud sõnumis või e-kirjas sisalduvat tagastuskoodi.
  • Omniva kulleriga kätte saadud paki tagastamiseks viige see endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse, kus toimub tagastamine toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.
  • Tellitud tooteid on võimalik tagastada ka Kumu või Niguliste muuseumipoodi.