Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

EKM E-pood

Eesti Kunstimuuseumi toimetised 2. Vene valitsejate portreed. Kadrioru kunstimuuseum, kevadkonverents 2007

Kadrioru kunstimuuseumi näitus „Vene valitsejad” (2006–2007) ja sellega kaasnenud kataloog näitasid selgelt, kui palju on Eestis asuvate valitsejaportreede, nende ajaloo ja ikonograafia uurimise valdkonnas veel nn valgeid laike. Hoolimata esmakordse Vene keisrite portreedele pühendatud näituse ja raamatu mastaapsusest, olid mõlemad siiski pigem teetähised ja tulevaste uurimuste jaoks küsimuste püstitajad kui lõpliku tõe kuulutajad. Seda teemat käsitles laiemalt 20. mail 2007 toimunud kevadkonverents „Vene valitsejate portreed”, millel kõlanud ettekanded käesolevas artiklikogumikus avaldataksegi. Peale näituse kuraatorite esinesid konverentsil mitu oma ala juhtivat spetsialisti Moskvast ja Peterburist, kellega koostöö on äärmiselt oluline, kuna Eestis olevad portreed moodustavad ühe osa Vene keisrite ikonograafiast ning nende uurimine ilma Venemaal asuvaid ametlikke eeskujusid tundmata on võimatu, samas leidub Eestis ka haruldasi teoseid, mis annavad valitseja üldisesse ikonograafiasse olulist lisa.

Loe edasi

Koostanud ja toimetanud Aleksandra Murre

Tekstide autorid: Ljudmila Markina, Jelizaveta Renne, Irina Žarkova, Aleksandra Murre, Ljudmila Rudneva, Vadim Gavrin, Jelena Grigorjeva, Timur Guzairov

Kujundanud Mari Kaljuste (makett), Tuuli Aule (küljendus)

192 lk

Eesti ja inglise keeles, mustvalged illustratsioonid

Kirjastanud Eesti Kunstimuuseum – Kadrioru kunstimuuseum

Tallinn 2007

ISSN 1736-5503

ISBN 978-9985-9837-4-4

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Klient tuleb pakile ise järele

Kumu pood:                01.05.–30.09. T–P 11.00–18.00

                                    01.10.–30.04. K–P 11.00–18.00

Aadress:                     Weizenbergi 34, Tallinn

Niguliste pood:           K–P 10.00–17.00

Aadress:                     Niguliste 3, Tallinn

Tellimuse poodi jõudmisel saadetakse tellijale teavitav e-kiri 1–3 tööpäeva jooksul.

Reproduktsioonide puhul on tellitud töö poodi jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA pakiautomaat

Valige endale sobivaim pakiautomaat, kuhu saabub pakk 1–3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki saabumisel automaati saadetakse paki saajale mobiili ja e-kirja teel sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb pakiautomaadi uks. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva.

Reproduktsioonide puhul on pakiautomaati jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA kuller

Kuller toimetab tellitud toote(d) tellija märgitud aadressile 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid). Kui tellimus vormistatakse nädalavahetusel (reedel kell 12.00 kuni pühapäeval 24.00) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Reproduktsioonide puhul on kättetoimetamise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller tellijaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Ärikliendile toimetatakse saadetis ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. 14-päevase tagastusperioodi jooksul hoida alles toote paki peal olev triipkood, mille alusel on võimalik pakk ettenähtud aja jooksul lähimasse postkontorisse tagastada.

Rahvusvaheline saadetis

Eesti Kunstimuuseumi e-poe kaudu on võimalik tellida tooteid väljastpoolt Eestit. Valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole nimekirjas, palun võtke ühendust pood@ekm.ee. Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

TELLIMUSE TAGASTAMINE

Tellitud kaupa (v.a reproduktsioone) on õigus tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil pood@ekm.ee, lisades tellimuse numbri ja tellija nime. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakendatud viisil, mis välistab transpordi käigus kahjustumise. Eelnimetatud tingimustele mittevastavast tagastusest on e-poel õigus keelduda.

  • Omniva pakiautomaadi kaudu kätte saadud pakid on 14 kalendripäeva jooksul võimalik originaalpakendis tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kasutades paki saabumisest teavitanud sõnumis või e-kirjas sisalduvat tagastuskoodi.
  • Omniva kulleriga kätte saadud paki tagastamiseks viige see endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse, kus toimub tagastamine toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.
  • Tellitud tooteid on võimalik tagastada ka Kumu või Niguliste muuseumipoodi.