Graafika: Jaapani puulõige | EKM E-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Graafika: Jaapani puulõige

Kursus toimub 24.08, 25.08. ja 26.08 kell 17.30–19.30

Kolmeosaline puulõikekursus. Puulõige on kõrgtrükitehnika, mille puhul kasutatakse trükiplaadina puitu. Kujutis lõigatakse puidule, kasutades spetsiaalseid nuge ja/või peitlit. Kunstnik Tarrvi Laamann on väheseid eesti graafikuid, kes on jaapani puulõiketehnikat õppinud Jaapanis meistri käe all. Oma lemmiktehnika, puulõiketrüki kasutamist põhjendab kunstnik järgmiselt: „Kunagi ei tea, milline saab lõpptulemus täpselt olema, sest puit teeb kohati hullumeelseid trikke. […] Just see teebki asja huvitavaks, kuna siin on nii palju erinevaid muutujaid.“ 

Kursus toimub kolmel järjestikusel päeval (24.08, 25.08. ja 26.08) kell 17.30–19.30.

Kursuse käigus õpitakse jaapani puulõike eripärasid ning puulõikenugade kasutamist ja tehnikaid. 

Juhendaja Tarrvi Laamann 

 

Lisainfo

Ostes pileti e-poest, registreerute kursusele automaatselt.  

Pilet kehtib ühele inimesele kõikidel kursuse toimumise kuupäevadel ja võimaldab neil päevadel külastada ka Kumu kunstimuuseumi näitusi.  

Kumu kunstistuudio kursuste müük e-poes lõpeb 2 päeva enne kursuse algust. Vabade kohtade olemasolul saate siiski kursusele registreeruda, võttes ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee

Kursus toimub grupi täitumisel. Kursuse ära jäämise korral on võimalus valida samas vääringus asenduskursus ühe kalendriaasta jooksul või saada kursuse eest tasutud summa tagasi.  

Pilet kehtib paberile prinditult või nutiseadmes ettenäitamisel Kumu kunstimuuseumi kassas.  

Pilet saadetakse Teie e-posti aadressile PDF-formaadis. 

Kui ostate kursusepileti osalemiseks kellelegi teisele või kingituseks, siis palume pileti ostmisel märkida osaleja nimi kommentaaride väljale. 

Kumu hariduskeskus korraldab septembrist maini mitmesuguseid kursusi ja töötubasid. Kunstistuudiod ja töötoad pakuvad võimalust arendada loovust ainulaadses paigas, Kumu kunstimuuseumis – Eesti kunsti kodus. Igal hooajal pakume maali-, joonistamise-, graafika- ja keraamikahuvilistele meeleolukaid ja harivaid lühikursusi, mille käigus luuakse professionaalsete juhendajate käe all silmapaistvaid töid. 

Vaata kava kodulehelt (https://kumu.ekm.ee/kursus-tootuba/kursuste-ja-tootuba-ajakava/

Juhul kui te ei saa kursusel osaleda, kuid olete pileti soetanud, palume sellest teatada 5 tööpäeva enne kursuse algust. Sel juhul on teil võimalus valida omale ühe kalendriaasta jooksul uus kursus või saada kursuse eest tasutud summa tagasi

Selleks palume võtta ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

Kui te ei saa osaleda kõikidel kursuse toimumise kordadel, siis üksiku päeva maksumust Kumu kunstimuuseum osalejale ei hüvita. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud.

Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139. 

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.