Joonistamine: Krokii³ – 3 sessiooni, 3 tehnikat, 3 modelli | EKM E-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Joonistamine: Krokii³ – 3 sessiooni, 3 tehnikat, 3 modelli

Kursus toimub neljapäeviti: 18.11, 25.11 ja 02.12 kell 17.30-19.30

Seoses suurenenud koroonaviiruse nakkusohu ning valitsuse kehtestatud täiendavate piirangutega on muutunud Kumu kunstimuuseumi külastustingimused. Palume tutvuda uute külastustingimustega siin: https://kunstimuuseum.ekm.ee/kulastaja-meelespea/.

Kursus toimub inglise keeles!  

Kolmeosalise kursuse käigus õpivad osalejad kolmes tehnikas figuurijoonistust. Kursus algab klassikalise pliiatsijoonistusega ning sealt liigutakse edasi vesivärvi, söe ja pastelliga visandamise juurde. Igal tehnikal on oma põnev iseloom, mis joonistused isikupäraseks muudab. Osalejad saavad uusi teadmisi ja oskusi nii klassikaliste kui ka abstraktsete joonistuste komponeerimiseks. Kiireloomuline krokii on suurepärane meetod joonistatava essentsi tabamiseks ja käe lahti joonistamiseks. Kursus sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka varem kunstiga kokku puutunud huvilistele.  

Kursuse toimumispäeval on näituste külastamine tasuta! 

Juhendaja Belliisi Seenemaa on vabakutseline kunstnik, kes on õppinud Tartu Kunstikoolis ja Kõrgemas Kunstikoolis Pallas. Oma loomingus on ta uurinud inimeseks olemist nii joonistuse, maali, skulptuuri kui ka kaasaegsete tehnoloogiate kaudu. 

Kumu hariduskeskus korraldab septembrist augustini mitmesuguseid kursusi ja töötubasid. Kunstistuudiod ja töötoad pakuvad võimalust arendada loovust ainulaadses paigas, Kumu kunstimuuseumis – Eesti kunsti kodus. Igal hooajal pakume maali-, joonistamise-, graafika- ja keraamikahuvilistele meeleolukaid ja harivaid lühikursusi, mille käigus luuakse professionaalsete juhendajate käe all silmapaistvaid töid. 

Vaata kava kodulehelt (https://kumu.ekm.ee/kursus-tootuba/kursuste-ja-tootuba-ajakava/

Juhul kui te ei saa kursusel osaleda, kuid olete pileti soetanud, palume sellest teatada 5 tööpäeva enne kursuse algust. Sel juhul on teil võimalus valida omale ühe kalendriaasta jooksul uus kursus või saada kursuse eest tasutud summa tagasi

Selleks palume võtta ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

Kui te ei saa osaleda kõikidel kursuse toimumise kordadel, siis üksiku päeva maksumust Kumu kunstimuuseum osalejale ei hüvita. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud.

Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139. 

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.