Joonistamine: Liikumismustrid paberil | EKM E-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Joonistamine: Liikumismustrid paberil

Kursus toimub esmaspäeval: 11.10.2021 kell 18.00-20.00

Eksperimenteeriv töötuba, mis hõlmab kogu keha kaasamist joonistamisprotsessi. Töötoas uuritakse mitmesuguste helide ja muusikapalade kaudu keha liikumist. Osalejad astuvad pliiatsi või pintsli rolli ning joonistavad aluspaberile muusika saatel mustreid. Lubades end helidel kanda, püütakse kogu keha kaasata protsessi, mille käigus valmivad suuremõõtmelised joonistused. Töötuba on justkui omamoodi tantsumuusikapidu, mis ulatub helimaastikust kaugemale ega nõua osalejalt eelnevat kunsti- ega tantsuoskust, vaid valmidust katsetada. Üritus toimub Kumu black-box-stiilis auditooriumis, mille 245 istekohta jäävad sel õhtul tühjaks – tantsi nii, nagu keegi ei näeks! 

Osalejatel palume arvestada, et töötuba toimub osaliselt põrandal. 

Töötuba kuulub Kumu näituse „Terve öö üleval. Reivikultuur lähivaatlusel“ publikuprogrammi. 

Töötoa hind sisaldab tasuta näitusekülastust! 

Juhendaja Belliisi Seenemaa on vabakutseline kunstnik, kes on õppinud Tartu Kunstikoolis ja Kõrgemas Kunstikoolis Pallas tekstiilikunsti, dekoraator-stilisti ja kunstipedagoogika eriala. Ta on oma klassikalist kunstiharidust täiendanud ka kunstiteraapiaõpingutega. 

Kumu hariduskeskus korraldab septembrist augustini mitmesuguseid kursusi ja töötubasid. Kunstistuudiod ja töötoad pakuvad võimalust arendada loovust ainulaadses paigas, Kumu kunstimuuseumis – Eesti kunsti kodus. Igal hooajal pakume maali-, joonistamise-, graafika- ja keraamikahuvilistele meeleolukaid ja harivaid lühikursusi, mille käigus luuakse professionaalsete juhendajate käe all silmapaistvaid töid. 

Vaata kava kodulehelt (https://kumu.ekm.ee/kursus-tootuba/kursuste-ja-tootuba-ajakava/

Juhul kui te ei saa kursusel osaleda, kuid olete pileti soetanud, palume sellest teatada 5 tööpäeva enne kursuse algust. Sel juhul on teil võimalus valida omale ühe kalendriaasta jooksul uus kursus või saada kursuse eest tasutud summa tagasi

Selleks palume võtta ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

Kui te ei saa osaleda kõikidel kursuse toimumise kordadel, siis üksiku päeva maksumust Kumu kunstimuuseum osalejale ei hüvita. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud.

Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139. 

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.