Joonistamine: Portreejoonistuse alused | EKM E-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Joonistamine: Portreejoonistuse alused

Kursus toimub teisipäeviti: 28.09, 05.10, 12.10 ja 19.10 kell 17.30-19.30

Neljaosaline portreejoonistamise kursus algajatele. Kursusel tehakse läbi lihtsad ülesanded, mis kuuluvad portreejoonistuse raudvarasse. Vaatluse järgi tehtavad harjutused annavad teadmisi inimese pea ja näo osade proportsioonide ning anatoomia kohta. Samuti omandatakse modelliga töötamise kogemusi ning eri vahenditega portree kujutamise tehnilisi nippe. Kursuse juurde kuuluvad metoodilised abimaterjalid ja fotodokumentatsioon. 

Ülesanded: 

- tahuline kipspea (grafiit) 

- portreevisandid (eri vahendid) 

- karakterportree (süsi ja kriit) 

- kursusel valminud tööde ja kunstnike teoste analüüs 

Kursuse toimumispäeval on näituste külastamine tasuta! 

Juhendaja on kunstnik ja kunstiõpetaja Triinu Jürves

Kumu hariduskeskus korraldab aastaringselt mitmesuguseid kursusi ja töötubasid. Kunstistuudiod ja töötoad pakuvad võimalust arendada loovust ainulaadses paigas, Kumu kunstimuuseumis – Eesti kunsti kodus. Igal hooajal pakume maali-, joonistamise-, graafika- ja keraamikahuvilistele meeleolukaid ja harivaid lühikursusi, mille käigus luuakse professionaalsete juhendajate käe all silmapaistvaid töid. 

Vaata kava kodulehelt (https://kumu.ekm.ee/kursus-tootuba/kursuste-ja-tootuba-ajakava/

Juhul kui te ei saa kursusel osaleda, kuid olete pileti soetanud, palume sellest teatada 5 tööpäeva enne kursuse algust. Sel juhul on teil võimalus valida omale ühe kalendriaasta jooksul uus kursus või saada kursuse eest tasutud summa tagasi

Selleks palume võtta ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

Kui te ei saa osaleda kõikidel kursuse toimumise kordadel, siis üksiku päeva maksumust Kumu kunstimuuseum osalejale ei hüvita. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud.

Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139. 

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.