0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Kadrioru kunstimuuseumi ja Mikkeli muuseumi aastapilet

Seoses eriolukorraga on kõik Eesti Kunstimuuseumi filiaalid ajutiselt suletud.

Kadrioru kunstimuuseumi ja Mikkeli muuseumi aastapilet on isikustatud plastikaart, mis annab selle omanikule piiramatu tasuta näituste külastamise õiguse üheks aastaks Kadrioru kunstimuuseumis ja Mikkeli muuseumis. Pilet kehtib aasta aega alates kaardi esimesest valideerimise kuupäevast.

Aastapilet võimaldab:

  • piiramatut Kadrioru kunstimuuseumi ja Mikkeli muuseumi näituste külastust ühe aasta jooksul
  • osalemist Kadrioru kunstimuuseumis ja Mikkeli muuseumis toimuvates publikuprogrammides, mille pääsmeks on muuseumipilet (vajadusel eelregistreerimine)
  • 10% soodustust Eesti Kunstimuuseumi trükistelt Kadrioru kunstimuuseumi ja Mikkeli muuseumi poodides
  • saada soovi korral värskeimat infot Eesti Kunstimuuseumi muuseumide näituste ja ürituste kohta ning osaleda näituste avamistel

Kadrioru kunstimuuseumi ja Mikkeli muuseumi aastapileti hind on uuendamisel 40 eurot.

Kadrioru kunstimuuseumi ja Mikkeli muuseumi aastapilet on nimeline plastikkaart. Kaardi kasutamine registreeritakse igakordselt Kadrioru kunstimuuseumi või Mikkeli muuseumi kassas ning see kehtib isikut tõendava pildiga dokumendi olemasolul. Aastapilet võimaldab piiramatut Kadrioru kunstimuuseumi ja Mikkeli muuseumi näituste külastamise õigust üheks aastaks.

Kaart isikustatakse esimesel külastusel muuseumi kassas. Pilet hakkab kehtima esimesest valideerimise kuupäevast ja kehtib ühe aasta jooksul ning kaotab hiljem kehtivuse.