0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Dear I’m a Painting / Always Yours Blue Lagoon

Raamat „Kallis Mina kui Maal / Alati Sinu Sinine Laguunˮ kaasneb Kumu kunstimuuseumi näitusteprojektiga „Merike Estna ja mina kui maalˮ (27.06.–02.11.2014, kaasaegse kunsti galerii). Projekt, milles põimuvad ruumiliselt üheks kaks näitust – Merike Estna isikunäitus „Sinine laguunˮ ja rahvusvaheline maalikunstinäitus „Mina kui maalˮ, jätkab formaadiga eksperimenteerimist ka raamatuna. Tegemist pole traditsioonilise näitusekataloogi või esseekogumikuga, raamatut võib käsitleda eraldiseisva teosena. Suur maht on fotodokumentatsioonil (Anu Vahtra): mustvalge osa annab ülevaate näituse installeerimisest, värvifotodel on nii „Sinise laguuniˮ kui ka „Mina kui maalˮ väljapanekutes eksponeeritud teosed, samuti ruumivaated. Lisaks fotoseeria näituse avamisest, Merike Estna kantavatest maalidest ja skaneering Simon Daniel Tegnanderi teosest.

Tekstid on raamatusse kirjutanud Briti galerist ja kaasaegse maalikunsti apologeet Gavin Wade, kunstnik Merike Estna ja kuraator Kati Ilves. Gavin Wade'i poeetiline essee suhestub „Mina kui maalˮ näituse kunstnike loominguga. Merike Estna analüüsib ilukirjanduslikus võtmes näituste omavahelist suhet. Kati Ilvese tekst on näitusteprojekti avav kuraatoritekst, selgitades projekti sisulisi ja ruumilis-vormilisi püüdlusi.

Koostanud Kati Ilves ja Merike Estna
Tekstide autorid: Gavin Wade, Merike Estna ja Kati Ilves
Biograafiate koostajad: kunstnikud
Kujundanud Indrek Sirkel
284 lk
Eesti ja inglise keeles, illustreeritud
Kirjastanud Eesti Kunstimuuseum – Kumu kunstimuuseum
Tallinn 2014

ISBN 978-9949-485-32-1

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Klient tuleb pakile ise järele

Kumu pood:                01.05.–30.09. T–P 11.00–18.00

                                    01.10.–30.04. K–P 11.00–18.00

Aadress:                     Weizenbergi 34, Tallinn

Niguliste pood:           K–P 10.00–17.00

Aadress:                     Niguliste 3, Tallinn

Tellimuse poodi jõudmisel saadetakse tellijale teavitav e-kiri 1–3 tööpäeva jooksul.

Reproduktsioonide puhul on tellitud töö poodi jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA pakiautomaat

Valige endale sobivaim pakiautomaat, kuhu saabub pakk 1–3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki saabumisel automaati saadetakse paki saajale mobiili ja e-kirja teel sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb pakiautomaadi uks. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva.

Reproduktsioonide puhul on pakiautomaati jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA kuller

Kuller toimetab tellitud toote(d) tellija märgitud aadressile 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid). Kui tellimus vormistatakse nädalavahetusel (reedel kell 12.00 kuni pühapäeval 24.00) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Reproduktsioonide puhul on kättetoimetamise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller tellijaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Ärikliendile toimetatakse saadetis ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. 14-päevase tagastusperioodi jooksul hoida alles toote paki peal olev triipkood, mille alusel on võimalik pakk ettenähtud aja jooksul lähimasse postkontorisse tagastada.

Rahvusvaheline saadetis

Eesti Kunstimuuseumi e-poe kaudu on võimalik tellida tooteid väljastpoolt Eestit. Valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole nimekirjas, palun võtke ühendust pood@ekm.ee. Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

TELLIMUSE TAGASTAMINE

Tellitud kaupa (v.a reproduktsioone) on õigus tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil pood@ekm.ee, lisades tellimuse numbri ja tellija nime. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakendatud viisil, mis välistab transpordi käigus kahjustumise. Eelnimetatud tingimustele mittevastavast tagastusest on e-poel õigus keelduda.

  • Omniva pakiautomaadi kaudu kätte saadud pakid on 14 kalendripäeva jooksul võimalik originaalpakendis tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kasutades paki saabumisest teavitanud sõnumis või e-kirjas sisalduvat tagastuskoodi.
  • Omniva kulleriga kätte saadud paki tagastamiseks viige see endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse, kus toimub tagastamine toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.
  • Tellitud tooteid on võimalik tagastada ka Kumu või Niguliste muuseumipoodi.