Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

EKM E-pood

Konrad Mägi

Raamat kaasneb Kumu kunstimuuseumi näitusega „Konrad Mägi“ (24.08.2018–24.03.2019).

Konrad Mägi (1878–1925) on üks kõige tuntumaid ja armastatumaid eesti kunstnikke. Tema lühike, ent intensiivne loometee vastab suurepäraselt kannatava ja eneseotsingutes looja romantilisele kuvandile, pakkudes iseseisvust, kirge ja värvi maalimislaadis ning rahvusvahelist haaret õpingutes ja reisides (Peterburi, Pariis, Norra, Itaalia). Eriti tähtsal kohal Eesti kunstiloo, publiku ja kollektsionääride südames on Konrad Mägi maastikud, olgu siis kunstniku Norra perioodil, aastatel 1908–1910 või Saaremaal ja Lõuna-Eestis maalitud tööd.

Pärast Teist maailmasõda oli Konrad Mägi kui Kunstiühingu Pallas ühe asutaja ja 1920. aastate eesti kunsti juhtfiguuri looming põlu all. Selle täielik rehabiliteerimine oli võimalik alles aastakümneid hiljem, kunstniku 100. sünniaastapäevaks.

Taasiseseisvunud Eestis on Konrad Mägi maalid kuulunud Eesti Kunstimuuseumi ja Tartu Kunstimuuseumi kogude ja näituste kullafondi. Ent viimastel aastatel on hoo sisse saanud ka Konrad Mägi rahvusvaheline tutvustamine, et aidata kunstnik kohalikult skeenelt välja ja anda talle teenitud staatus Euroopa 20. sajandi alguse mainekate maalijate reas. 2017. aastal valmis Eero Epneril kunstnikust meeleolukas elulooraamat, mis on kättesaadav eesti, inglise, itaalia, prantsuse ja soome keeles. Samal, Eesti Euroopa Liidu eesistumise ja EV100 kultuuriprogrammi käivitumise aastal toimus Roomas Galleria Nazionale d’Arte Modernas Eesti Kunstimuuseumi korraldusel ka suur Konrad Mägi ülevaatenäitus. Just see, Roomas hea vastuvõtu ja publikuhuvi pälvinud näitus on teatavate täiendustega aluseks nii väljapanekule) Kumu kunstimuuseumis kui ka käesolevale kataloogile. Mõlemal puhul võetakse lähema vaatluse alla esmajoones Konrad Mägi maalitud maastikud ning tema sügav, müstiline suhe loodusega. 

Autor ja koostaja: Eero Epner

Kujundus ja pilditöötlus: Kätlin Tischler

168 lk

Eesti ja inglise keeles, illustreeritud

Kirjastanud Eesti Kunstimuuseum – Kumu kunstimuuseum

Tallinn 2018

ISBN 978-9949-485-85-7

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Klient tuleb pakile ise järele

Kumu pood:                01.05.–30.09. T–P 11.00–18.00

                                    01.10.–30.04. K–P 11.00–18.00

Aadress:                     Weizenbergi 34, Tallinn

Niguliste pood:           K–P 10.00–17.00

Aadress:                     Niguliste 3, Tallinn

Tellimuse poodi jõudmisel saadetakse tellijale teavitav e-kiri 1–3 tööpäeva jooksul.

Reproduktsioonide puhul on tellitud töö poodi jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA pakiautomaat

Valige endale sobivaim pakiautomaat, kuhu saabub pakk 1–3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki saabumisel automaati saadetakse paki saajale mobiili ja e-kirja teel sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb pakiautomaadi uks. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva.

Reproduktsioonide puhul on pakiautomaati jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA kuller

Kuller toimetab tellitud toote(d) tellija märgitud aadressile 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid). Kui tellimus vormistatakse nädalavahetusel (reedel kell 12.00 kuni pühapäeval 24.00) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Reproduktsioonide puhul on kättetoimetamise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller tellijaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Ärikliendile toimetatakse saadetis ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. 14-päevase tagastusperioodi jooksul hoida alles toote paki peal olev triipkood, mille alusel on võimalik pakk ettenähtud aja jooksul lähimasse postkontorisse tagastada.

Rahvusvaheline saadetis

Eesti Kunstimuuseumi e-poe kaudu on võimalik tellida tooteid väljastpoolt Eestit. Valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole nimekirjas, palun võtke ühendust pood@ekm.ee. Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

TELLIMUSE TAGASTAMINE

Tellitud kaupa (v.a reproduktsioone) on õigus tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil pood@ekm.ee, lisades tellimuse numbri ja tellija nime. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakendatud viisil, mis välistab transpordi käigus kahjustumise. Eelnimetatud tingimustele mittevastavast tagastusest on e-poel õigus keelduda.

  • Omniva pakiautomaadi kaudu kätte saadud pakid on 14 kalendripäeva jooksul võimalik originaalpakendis tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kasutades paki saabumisest teavitanud sõnumis või e-kirjas sisalduvat tagastuskoodi.
  • Omniva kulleriga kätte saadud paki tagastamiseks viige see endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse, kus toimub tagastamine toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.
  • Tellitud tooteid on võimalik tagastada ka Kumu või Niguliste muuseumipoodi.