0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Kumu aastapilet

Kumu aastapilet ühendab muuseumis toimuvatest näitustest ja üritustest huvitatud inimesi. Aastapilet on isikustatud plastikkaart ja annab selle omanikule piiramatu tasuta Kumu kunstimuuseumi näituste külastamise õiguse üheks aastaks, mille järel saab olemasoleva aastapileti pikendada.

Aastapilet võimaldab:

  • piiramatut Kumu näituste külastust ühe aasta jooksul
  • võtta osa kõigist Kumus toimuvatest publikuprogrammidest ja teistest üritustest, mille pääsmeks on muuseumipilet
  • 10% soodustust Eesti Kunstimuuseumi trükistelt Kumu muuseumipoes (soodustus ei kehti e-poes ega teistes Eesti Kunstimuuseumi filiaalides)
  • saada soovi korral värskeimat infot Kumu näituste ja ürituste kohta ning kutseid näituste avamistele (seda juhul, kui olete andnud meile oma e-posti aadressi)
  • lisaks mitmeid eripakkumisi

Kumu aastapileti hind on uuendamisel 40 eurot.

Kumu aastapilet on nimeline plastikkaart. Kaardi kasutamine registreeritakse igakordselt Kumu kassas ning see kehtib isikut tõendava pildiga dokumendi olemasolul. Aastapilet võimaldab piiramatut Kumu kunstimuuseumi näituste külastamise õigust üheks aastaks, mille järel saab pileti pikendada. Kaardi kaotamise korral võib tellida tasulise duplikaadi. Vana aastapilet tühistatakse ning uus aktiveeritakse eelmise pileti kuupäevaga. 

Kaart isikustatakse esimesel külastusel muuseumi kassas. Pilet hakkab kehtima esimesest valideerimise kuupäevast ja kehtib ühe aasta jooksul ning aastapiletit saab hiljem pikendada.