Leonhard Lapin. Tühjus ja ruum | EKM E-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Leonhard Lapin. Tühjus ja ruum

Raamat kaasneb Kumu kunstimuuseumi näitusega „Leonhard Lapin. Tühjus ja ruum” (09.02.–13.05.2018). Nii näitus kui ka käesolev raamat kuuluvad eesti kunsti klassikute sarja. See suurte isikunäituste ja väärikate, kalinguri köidetud tekstikogumike sari on Kumu kunstimuuseumi hommage 20. sajandi teise poole märgilistele eesti kunstnikele, kelle looming on suunanud laiemaid protsesse siinses kunstiajaloos.

Eesti Kunstimuuseumi klassikute sarjas on seni üles astunud Tõnis Vint, Raul Meel, Jüri Okas ja Andres Tolts. Samasse põlv- ja sõpruskondlikku ringi kuulub ka valgustusaja mõõtu multitalent Leonhard Lapin – arhitekt, graafik, maalikunstnik, illustraator, skulptor, tegevuskunstnik, disainer, kirjanik, toimetaja ja õppejõud. Nüüdseks juba 50 aastat aktiivselt kunstiga tegelenud Lapini loominguline teekond on olnud äärmiselt dünaamiline – ta on üks eesti popkunsti apologeete, neoavangardi klassik ning mõnevõrra hiljem uurinud ka postmodernismi sisemisi vasturääkivusi. Elu ja loomingu lõppematu kirevus ja erinevad versioonid paeluvad teda tänapäevani. Praegune Eesti Kunstiakadeemia emeriitprofessor Leonhard Lapin on olnud külalisprofessor Helsingi Tehnoloogiaülikoolis, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ja Tartu Ülikoolis, toimetanud aastaid väljaannet Ehituskunst ning ühtaegu peitub temas ka kultusluuletaja Albert Trapeeži alter ego.

Koostaja: Sirje Helme

Tekstide autorid: Sirje Helme, Mari Laanemets, Anu Allas, Leonhard Lapin, Asko Künnap

Kujundanud Tuuli Aule

328 lk

Eesti ja inglise keeles, illustreeritud

Kirjastanud Eesti Kunstimuuseum – Kumu kunstimuuseum

Tallinn 2018

ISBN 978-9949-485-73-4

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Klient tuleb pakile ise järele

Kumu pood:                T–K, R–P 10.00–18.00; N 10.00–20.00

Aadress:                     Weizenbergi 34, Tallinn

Niguliste pood:           01.05.–30.09. E–P 10.00–18.00

                                   01.10.–30.04. K–P 10.00–18.00

Aadress:                     Niguliste 3, Tallinn

Tellimuse poodi jõudmisel saadetakse tellijale teavitav e-kiri 1–3 tööpäeva jooksul.

Reproduktsioonide puhul on tellitud töö poodi jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA pakiautomaat

Valige endale sobivaim pakiautomaat, kuhu saabub pakk 1–3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki saabumisel automaati saadetakse paki saajale mobiili ja e-kirja teel sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb pakiautomaadi uks. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva.

Reproduktsioonide puhul on pakiautomaati jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA kuller

Kuller toimetab tellitud toote(d) tellija märgitud aadressile 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid). Kui tellimus vormistatakse nädalavahetusel (reedel kell 12.00 kuni pühapäeval 24.00) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Reproduktsioonide puhul on kättetoimetamise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller tellijaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Ärikliendile toimetatakse saadetis ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. 14-päevase tagastusperioodi jooksul hoida alles toote paki peal olev triipkood, mille alusel on võimalik pakk ettenähtud aja jooksul lähimasse postkontorisse tagastada.

Rahvusvaheline saadetis

Eesti Kunstimuuseumi e-poe kaudu on võimalik tellida tooteid väljastpoolt Eestit. Valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole nimekirjas, palun võtke ühendust pood@ekm.ee. Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

TELLIMUSE TAGASTAMINE

Tellitud kaupa (v.a reproduktsioone) on õigus tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil pood@ekm.ee, lisades tellimuse numbri ja tellija nime. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakendatud viisil, mis välistab transpordi käigus kahjustumise. Eelnimetatud tingimustele mittevastavast tagastusest on e-poel õigus keelduda.

  • Omniva pakiautomaadi kaudu kätte saadud pakid on 14 kalendripäeva jooksul võimalik originaalpakendis tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kasutades paki saabumisest teavitanud sõnumis või e-kirjas sisalduvat tagastuskoodi.
  • Omniva kulleriga kätte saadud paki tagastamiseks viige see endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse, kus toimub tagastamine toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.
  • Tellitud tooteid on võimalik tagastada ka Kumu või Niguliste muuseumipoodi.