Maalimine: Õppimine läbi kopeerimise | EKM e-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Maalimine: Õppimine läbi kopeerimise

Kursus toimub 21.04, 28.04 ja 05.05.2022 kell 17.30‒19.30

Seoses suurenenud koroonaviiruse nakkusohu ning valitsuse kehtestatud täiendavate piirangutega on muutunud Kumu kunstimuuseumi külastustingimused. Palume tutvuda uute külastustingimustega siin: https://kunstimuuseum.ekm.ee/kulastaja-meelespea/.

Kursus toimub inglise keeles. 

Kolmeosalise kursuse käigus uurivad osalejad ühe valitud teose põhjal, kuidas tekitada toone, valgust ja varje. Esimesel kohtumisel tutvutakse üheskoos muuseumi näitusesaalis teostega ning tehakse valitud maalist mustvalge pliiatsikoopia. Teisel kohtumisel liigutakse juba stuudioruumi, kus luuakse tööst monokroomne grisaille-tehnikas maal. Viimasel tunnil luuakse varasemate tööde põhjal värviline akvarellmaal. 

Kursus sobib osalejatele, kel on varasem kogemus akvarellide ja pliiatsijoonistusega. 

Kursuse juhendaja on Andrei Kedrin. Ta on kunstnik ja kunstijuhendaja, kes keskendub oma loomingus peamiselt illustratsioonidele, akvarellmaalidele ja tänavakunstile. Ta on kunstiüritusesarja „Wednesday Sketching“ algataja ja tänavakunsti meeskonna Sodacats kaasasutaja. 

Kumu hariduskeskus korraldab septembrist augustini mitmesuguseid kursusi ja töötubasid. Kunstistuudiod ja töötoad pakuvad võimalust arendada loovust ainulaadses paigas, Kumu kunstimuuseumis – Eesti kunsti kodus. Igal hooajal pakume maali-, joonistamise-, graafika- ja keraamikahuvilistele meeleolukaid ja harivaid lühikursusi, mille käigus luuakse professionaalsete juhendajate käe all silmapaistvaid töid. 

Vaata kava kodulehelt (https://kumu.ekm.ee/kursus-tootuba/kursuste-ja-tootuba-ajakava/

Juhul kui te ei saa kursusel osaleda, kuid olete pileti soetanud, palume sellest teatada 5 tööpäeva enne kursuse algust. Sel juhul on teil võimalus valida omale ühe kalendriaasta jooksul uus kursus või saada kursuse eest tasutud summa tagasi

Selleks palume võtta ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

Kui te ei saa osaleda kõikidel kursuse toimumise kordadel, siis üksiku päeva maksumust Kumu kunstimuuseum osalejale ei hüvita. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud.

Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139. 

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.