Maalimine: Dekoratiivne maastik | EKM e-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Maalimine: Dekoratiivne maastik

Kursus toimub 16.03.2022 ja 23.03.2022 kell 17.30–19.30

Seoses suurenenud koroonaviiruse nakkusohu ning valitsuse kehtestatud täiendavate piirangutega on muutunud Kumu kunstimuuseumi külastustingimused. Palume tutvuda uute külastustingimustega siin: https://kunstimuuseum.ekm.ee/kulastaja-meelespea/.

Kursus toimub vene keeles! 

Dekoratiivmaal on kujutava kunsti üks eredamaid suundi. Selle maalivõtte näol on tegemist esemete stiliseerimisega ning realistliku pildi taandamisega. Kursusel osalejal pole piiranguid kunstiliste materjalide ja segamistehnikate valikul. Dekoratiivmaastiku loomisel muudavad osalejad esemete proportsioone, rikuvad perspektiivi, rakendavad julgeid harmoonilisi värvikombinatsioone ja mängivad kontuuridega. Erilist tähelepanu pööratakse ruumi tasandamisele, värvimisele, stiliseerimisele, esemete deformeerimisele ja kontrastsete värvide kasutamisele. Kursuse algul külastatakse Kumu näitust ning saadakse inspiratsiooni ilmekatest maastikumaalidest. 

Maalikursus kuulub näituse „Talomuro ilmaruum. Lõuna-Eesti loojad“ publikuprogrammi. 

Kursuse toimumispäeval on näituste külastamine tasuta! 

Juhendaja Elizaveta Salupuu on kunstnik, kes on saanud hariduse A. N. Kossõgini nimelises Moskva Riiklikus Disaini- ja Tehnoloogiaülikoolis (praegu Moskva Riiklik Tekstiiliülikool) ning tegeleb nii laste kui ka täiskasvanute kunstiõpetusega. 

Kumu hariduskeskus korraldab septembrist augustini mitmesuguseid kursusi ja töötubasid. Kunstistuudiod ja töötoad pakuvad võimalust arendada loovust ainulaadses paigas, Kumu kunstimuuseumis – Eesti kunsti kodus. Igal hooajal pakume maali-, joonistamise-, graafika- ja keraamikahuvilistele meeleolukaid ja harivaid lühikursusi, mille käigus luuakse professionaalsete juhendajate käe all silmapaistvaid töid. 

Vaata kava kodulehelt (https://kumu.ekm.ee/kursus-tootuba/kursuste-ja-tootuba-ajakava/

Juhul kui te ei saa kursusel osaleda, kuid olete pileti soetanud, palume sellest teatada 5 tööpäeva enne kursuse algust. Sel juhul on teil võimalus valida omale ühe kalendriaasta jooksul uus kursus või saada kursuse eest tasutud summa tagasi

Selleks palume võtta ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

Kui te ei saa osaleda kõikidel kursuse toimumise kordadel, siis üksiku päeva maksumust Kumu kunstimuuseum osalejale ei hüvita. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud.

Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139. 

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.