Maalimine: Kevadlilled | EKM E-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Maalimine: Kevadlilled

Kursus toimub neljapäeviti: 13.05 ja 20.05 kell 16.30–19.30

Kaheosaline natüürmordikursus sobib nii algajatele esimeseks katsetuseks kui ka edasijõudnud maalihuvilistele. Osalejatel on võimalus saada inspiratsiooni Kumu ekspositsioonis esitletud vaikeludest. Õlivärvidega maalitud teos valmib Kumu ateljees üles seatud kompositsiooni põhjal. Kursuse alguses tutvustatakse lühidalt õlivärvidega maalimise põhialuseid. Kõik vajalikud tarbed on kohapeal olemas. 

Kursus toimub kahel järjestikusel neljapäeval 13.05 ja 20.05 kell 16.30–19.30.

Kursuse toimumispäevadel on näituste külastamine osalejatele tasuta! 

Juhendaja Malle-Reet Heidelberg. 

 

Lisainfo

Ostes pileti e-poest, registreerute kursusele automaatselt.  

Pilet kehtib ühele inimesele kõikidel kursuse toimumise kuupäevadel ja võimaldab neil päevadel külastada ka Kumu kunstimuuseumi näitusi.  

Kumu kunstistuudio kursuste müük e-poes lõpeb 2 päeva enne kursuse algust. Vabade kohtade olemasolul saate siiski kursusele registreeruda, võttes ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee. 

Kursus toimub grupi täitumisel. Kursuse ära jäämise korral on võimalus valida samas vääringus asenduskursus ühe kalendriaasta jooksul või saada kursuse eest tasutud summa tagasi.  

Pilet kehtib paberile prinditult või nutiseadmes ettenäitamisel Kumu kunstimuuseumi kassas.  

Pilet saadetakse Teie e-posti aadressile PDF-formaadis. 

Kui ostate kursusepileti osalemiseks kellelegi teisele või kingituseks, siis palume pileti ostmisel märkida osaleja nimi kommentaaride väljale. 

 

Pildil kasutatud Olav Marani teost "Kollased tulbid". 1962

Kumu hariduskeskus korraldab septembrist maini mitmesuguseid kursusi ja töötubasid. Kunstistuudiod ja töötoad pakuvad võimalust arendada loovust ainulaadses paigas, Kumu kunstimuuseumis – Eesti kunsti kodus. Igal hooajal pakume maali-, joonistamise-, graafika- ja keraamikahuvilistele meeleolukaid ja harivaid lühikursusi, mille käigus luuakse professionaalsete juhendajate käe all silmapaistvaid töid. 

Juhul kui te ei saa kursusel osaleda, kuid olete pileti soetanud, palume sellest teatada 5 tööpäeva enne kursuse algust. Sel juhul on teil võimalus valida omale ühe kalendriaasta jooksul uus kursus või saada kursuse eest tasutud summa tagasi

Selleks palume võtta ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

Kui te ei saa osaleda kõikidel kursuse toimumise kordadel, siis üksiku päeva maksumust Kumu kunstimuuseum osalejale ei hüvita. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud.

Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139. 

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.