Maalimine: Maalimise suvekool täiskasvanutele | EKM E-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Maalimine: Maalimise suvekool täiskasvanutele

Suvekool toimub 17.08–19.08.2021 kell 17.30-20.00

Kumu kunstimuuseumi maalimise suvekool on mõeldud nii algajale kui ka kogenumale kunstihuvilisele. Suvekoolis osaleja saab praktilise kogemuse vabas õhus töötamise nippidest, õhk- ja värvusperspektiivi kujutamise põhitõdedest, tehnikate ja materjalide sobitamisest ning mulje ja meeleolu edasiandmisest. Programm sisaldab ülesandeid pargi- ja arhitektuurivaadetega ning lisaks maalimisele ka visandamist erinevate töövahenditega (guašš, akvarell, tušš, marker, pastell, süsi).  

Halva ilma korral toimub töö siseruumis. 

Suvekool toimub 17.08–19.08.2021 kell 17.30-20.00.

Kõik vajalikud töövahendid on kohapeal olemas. 
Soovi korral võib kaasa võtta oma maalikasti. 

Kursuse toimumispäeval on näituste külastamine tasuta!  

Juhendaja on kunstnik ja kunstiõpetaja Triinu Jürves. 

Kumu hariduskeskus korraldab septembrist augustini mitmesuguseid kursusi ja töötubasid. Kunstistuudiod ja töötoad pakuvad võimalust arendada loovust ainulaadses paigas, Kumu kunstimuuseumis – Eesti kunsti kodus. Igal hooajal pakume maali-, joonistamise-, graafika- ja keraamikahuvilistele meeleolukaid ja harivaid lühikursusi, mille käigus luuakse professionaalsete juhendajate käe all silmapaistvaid töid. 

Vaata kava kodulehelt (https://kumu.ekm.ee/kursus-tootuba/kursuste-ja-tootuba-ajakava/

Juhul kui te ei saa kursusel osaleda, kuid olete pileti soetanud, palume sellest teatada 5 tööpäeva enne kursuse algust. Sel juhul on teil võimalus valida omale ühe kalendriaasta jooksul uus kursus või saada kursuse eest tasutud summa tagasi

Selleks palume võtta ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

Kui te ei saa osaleda kõikidel kursuse toimumise kordadel, siis üksiku päeva maksumust Kumu kunstimuuseum osalejale ei hüvita. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud.

Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139. 

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.