Maalimine: Munatempera | EKM E-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Maalimine: Munatempera

Kursus toimub neljapäeviti: 09.12 ja 16.12 kell 16.30-19.30

Seoses suurenenud koroonaviiruse nakkusohu ning valitsuse kehtestatud täiendavate piirangutega on muutunud Kumu kunstimuuseumi külastustingimused. Palume tutvuda uute külastustingimustega siin: https://kunstimuuseum.ekm.ee/kulastaja-meelespea/.

Kaheosalise kursuse käigus õpitakse maalima munatemperaga, mis on üks vanemaid maalitehnikaid. Selleks seotakse värvipigmendid sideainega, olenevalt retseptist võib muna olla segatud vähese valge veini või õllega. Sarnast tehnikat on kasutatud paljude vanemate tahvelmaalide ja ikoonile maalimisel. Kursuse käigus tutvustatakse põgusalt ka värvide valmistamise põnevat maailma ning luuakse käsitsi ettevalmistatud liimi-kriidikrundiga viimistletud väikesele puitalustele kunstiteos. Kõik materjalid on kohapeal olemas. 

Kursuse toimumispäeval on näituste külastamine tasuta! 

Juhendaja on kunstnik ja maalirestauraator Malle-Reet Heidelberg

Kumu hariduskeskus korraldab septembrist augustini mitmesuguseid kursusi ja töötubasid. Kunstistuudiod ja töötoad pakuvad võimalust arendada loovust ainulaadses paigas, Kumu kunstimuuseumis – Eesti kunsti kodus. Igal hooajal pakume maali-, joonistamise-, graafika- ja keraamikahuvilistele meeleolukaid ja harivaid lühikursusi, mille käigus luuakse professionaalsete juhendajate käe all silmapaistvaid töid. 

Vaata kava kodulehelt (https://kumu.ekm.ee/kursus-tootuba/kursuste-ja-tootuba-ajakava/

Juhul kui te ei saa kursusel osaleda, kuid olete pileti soetanud, palume sellest teatada 5 tööpäeva enne kursuse algust. Sel juhul on teil võimalus valida omale ühe kalendriaasta jooksul uus kursus või saada kursuse eest tasutud summa tagasi

Selleks palume võtta ühendust Kumu stuudiote kuraatoriga telefonil +372 5199 7615 või e-postiaadressil kumustuudiod@ekm.ee. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

Kui te ei saa osaleda kõikidel kursuse toimumise kordadel, siis üksiku päeva maksumust Kumu kunstimuuseum osalejale ei hüvita. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud.

Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139. 

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.