Memlingist Rubensini. Flandria kuldne ajastu | EKM E-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Memlingist Rubensini. Flandria kuldne ajastu

12.00

- + tk 251
LISA OSTUKORVI

Raamat kaasneb näitusega „Memlingist Rubensini. Flandria kuldne ajastu“ Kadrioru kunstimuuseumis (kevad ‒ sügis 2021). Näitus toimub koostöös The Phoebus Foundationiga.

Näitus ja raamat toovad vaatajani küllusliku valiku The Phoebus Foundationi 15.–17. sajandi flaami kunsti kollektsioonist ja annavad läbilõike Belgia selle perioodi rikkalikust kunstikultuurist. Tolle aja pildid ei toetanud üksnes usulist hardust, vaid jäädvustasid ka indiviidi kasvavat eneseteadvust ning pakkusid mõtte- ja kõneainet nii ajatutel kui ka päevapoliitilistel teemadel, mida käsitleti kord tõsisemal, kord humoorikal rahvalikul viisil. Nendes piltides kajastub ilmekalt ka ajastule omane uudishimu ja teadmisjanu. Raamatusse on valitud näitusel eksponeeritute hulgast kolmkümmend teost, mille juures olevad kirjeldused püüavad seletada, keda-mida on kujutatud ja miks. Loodetavasti aitab see kirevas pildimaailmas orienteeruda ja innustab teoseid tähelepanelikumalt vaatama, et näha ja avastada neis midagi, mis kõnetab ka tänapäeval. Nende kunstiteoste elulood on sajanditepikkused ja lugusid, mida nad vaatajale võivad jutustada, on mitmeid.

Koostaja: Greta Koppel

Graafiline disain ja pilditöötlus: Tuuli Aule

Formaat 20 × 25,2 cm

88 lk, pehmed kaaned

Eesti keeles, illustreeritud

Kirjastanud Eesti Kunstimuuseum – Kadrioru kunstimuuseum

Tallinn 2021

ISBN 978-9949-687-24-4

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Klient tuleb pakile ise järele

Kumu pood:                T–K, R–P 10.00–18.00; N 10.00–20.00

Aadress:                     Weizenbergi 34, Tallinn

Niguliste pood:           01.05.–30.09. E–P 10.00–18.00

                                   01.10.–30.04. K–P 10.00–18.00

Aadress:                     Niguliste 3, Tallinn

Tellimuse poodi jõudmisel saadetakse tellijale teavitav e-kiri 1–3 tööpäeva jooksul.

Reproduktsioonide puhul on tellitud töö poodi jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA pakiautomaat

Valige endale sobivaim pakiautomaat, kuhu saabub pakk 1–3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki saabumisel automaati saadetakse paki saajale mobiili ja e-kirja teel sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb pakiautomaadi uks. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva.

Reproduktsioonide puhul on pakiautomaati jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA kuller

Kuller toimetab tellitud toote(d) tellija märgitud aadressile 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid). Kui tellimus vormistatakse nädalavahetusel (reedel kell 12.00 kuni pühapäeval 24.00) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Reproduktsioonide puhul on kättetoimetamise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller tellijaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Ärikliendile toimetatakse saadetis ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. 14-päevase tagastusperioodi jooksul hoida alles toote paki peal olev triipkood, mille alusel on võimalik pakk ettenähtud aja jooksul lähimasse postkontorisse tagastada.

Rahvusvaheline saadetis

Eesti Kunstimuuseumi e-poe kaudu on võimalik tellida tooteid väljastpoolt Eestit. Valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole nimekirjas, palun võtke ühendust pood@ekm.ee. Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

TELLIMUSE TAGASTAMINE

Tellitud kaupa (v.a reproduktsioone) on õigus tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil pood@ekm.ee, lisades tellimuse numbri ja tellija nime. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakendatud viisil, mis välistab transpordi käigus kahjustumise. Eelnimetatud tingimustele mittevastavast tagastusest on e-poel õigus keelduda.

  • Omniva pakiautomaadi kaudu kätte saadud pakid on 14 kalendripäeva jooksul võimalik originaalpakendis tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kasutades paki saabumisest teavitanud sõnumis või e-kirjas sisalduvat tagastuskoodi.
  • Omniva kulleriga kätte saadud paki tagastamiseks viige see endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse, kus toimub tagastamine toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.
  • Tellitud tooteid on võimalik tagastada ka Kumu või Niguliste muuseumipoodi.