Pere-ühispilet: Kadrioru kunstimuuseum ja Mikkeli muuseum | EKM e-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Pere-ühispilet: Kadrioru kunstimuuseum ja Mikkeli muuseum

Seoses COVID-19 viiruse levikuga palume tutvuda külastustingimustega siin.

Piletiga saab alates ostukuupäevast ühe aasta jooksul külastada kahte Eesti Kunstimuuseumi filiaali: Kadrioru kunstimuuseumi ja Mikkeli muuseumi. 

Pilet kehtib mõlemas muuseumifiliaalis ainult eraisikutele ja ühel külastusel. Piletit on võimalik kasutada eri päevadel.

Piletiga pääsevad näitusele kaks täiskasvanut koos pere alaealiste lastega.

Rohkem informatsiooni muuseumi lahtiolekuaegade kohta leiate veebilehelt kunstimuuseum.ekm.ee.

Pilet saadetakse Teie e-posti aadressile PDF-vormingus.

Pilet kehtib nii paberile prindituna kui ka mobiilirakenduses. 

Ekskursioonid toimuvad ainult ettetellimisel. Palume ekskursioonid tellida vähemalt viis tööpäeva ette. Ekskursioonitasu lisandub piletitasule. 

Ekskursioonid toimuvad eesti, vene ja inglise keeles. Teised keeled kokkuleppel. Muuseumi ekskursioonide valikuga saate tutvuda siin.

Muuseumil ei ole võimalik giidi garanteerida suveperioodil maist septembrini.

Juhul, kui ostate pileti koos ekskursiooniga, võtab muuseum Teiega pärast ostu sooritamist ühendust, et leppida kokku ekskursiooni detailides.

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud. Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.

Muuseumi külastaja ei pea olema sama isik, kes on piletid tellinud ja kelle nimi on e-piletil kirjas.

Giidiekskursiooni on võimalik muuta või tühistada hiljemalt 1 tööpäev (24 h) enne kokkulepitud muuseumikülastust. Sellest palume anda meile võimalikult varakult teada e-posti aadressil pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

Piletite tagastamise või vahetamise soovi korral palume kirjutada aadressile pood@ekm.ee.