Pere-kinkepilet: Mikkeli muuseum | EKM e-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Pere-kinkepilet: Mikkeli muuseum

Seoses COVID-19 viiruse levikuga palume tutvuda külastustingimustega siin.

Kingi üks meeldejääv muuseumikülastus heale sõbrale või pereliikmele! 

Pilet kehtib alates ostukuupäevast ühe aasta ja ühel külastusel. Piletiga pääsevad Mikkeli muuseumi näitusele kaks täiskasvanut koos pere alaealiste lastega.  

Kinkepiletil ei kuvata pileti hinda.

Pilet saadetakse Teie e-posti aadressile PDF-vormingus. 

Pilet kehtib nii paberile prindituna kui ka mobiilirakenduses. 

Ekskursioonid toimuvad ainult ettetellimisel. Palume ekskursioonid tellida vähemalt viis tööpäeva ette. Ekskursioonitasu lisandub piletitasule. 

Ekskursioonid toimuvad eesti, vene ja inglise keeles. Teised keeled kokkuleppel. Muuseumi ekskursioonide valikuga saate tutvuda siin.

Muuseumil ei ole võimalik giidi garanteerida suveperioodil maist septembrini.

Juhul, kui ostate pileti koos ekskursiooniga, võtab muuseum Teiega pärast ostu sooritamist ühendust, et leppida kokku ekskursiooni detailides.

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud. Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.

Muuseumi külastaja ei pea olema sama isik, kes on piletid tellinud ja kelle nimi on e-piletil kirjas.

Giidiekskursiooni on võimalik muuta või tühistada hiljemalt 1 tööpäev (24 h) enne kokkulepitud muuseumikülastust. Sellest palume anda meile võimalikult varakult teada e-posti aadressil pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

Piletite tagastamise või vahetamise soovi korral palume kirjutada aadressile pood@ekm.ee.