Perehommik: Eesti Kunstimuuseum | EKM e-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Perehommik: Eesti Kunstimuuseum

Iga kuu esimesel ja teisel laupäeval või pühapäeval (september–mai) kell 12.00–13.30 ootab Kumu kunstimuuseumi, Kadrioru kunstimuuseumi või Adamson-Ericu muuseumi tunnijuht lapsi koos nende vanematega elava kunsti keskele. Igas kalendrikuus tehakse põgusalt tutvust ühe Kumu uue näitusega ja leitakse üles seal peidus olevad lood, küsimused ja tähendused. Lisaks saavad lapsed võimaluse ateljees põnevaid loovtöid katsetada.

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 14 € (täiskasvanu ja ühe pere lapsed). Kahe saatva täiskasvanu puhul soovitame osta perepileti.

Perehommikud Kadrioru kunstimuuseumis (september–mai):

Iga kuu ühel valitud laupäeval kell 12.00 eesti keeles

Iga kuu teisel laupäeval kell 12.00 vene keeles

Iga kuu ühel laupäeval kell 12.00 ootavad lossidaamid külla 5–9-aastasi lapsi koos ema või isaga, vanaema või vanaisaga, et veeta tore ja muusikaline hommik kunstimuuseumis. Sellel hooajal keskendume igal kohtumisel kindlale muusikariistale, mis aitab kunstiteoseid uuest küljest avada. Peale temaatilist jalutuskäiku kunsti keskel, tutvustavad noored muusikud oma muusikainstrumente. Teada saab, millest pill on tehtud ja kuidas heli temast välja võluda. Toredat laupäevahommikut jääb meenutama enda valmistatud kunstiteos.
 

Perehommikud Kumu kunstimuuseumis (september–mai):

Iga kuu kahel esimesel pühapäeval kell 12.00 eesti keeles

Iga kuu kahel viimasel pühapäeval kell 12.00 vene keeles

Iga kuu esimesel ja teisel pühapäeval kell 12.00–13.30 ootab Kumu tunnijuht lapsi koos nende vanematega elava kunsti keskele. Igas kalendrikuus tehakse põgusalt tutvust ühe uue näitusega Kumus ja leitakse üles seal peidus olevad lood. Lisaks saavad lapsed võimaluse katsetada ka põnevaid loovtöid ateljeedes.

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud. Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.

Muuseumi külastaja ei pea olema sama isik, kes on piletid tellinud ja kelle nimi on e-piletil kirjas.

Külastuskaarti ja perehommikute programmi puudutavates küsimustes palume kirjutada aadressile kadri.piirimae@ekm.ee.