0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Perepilet: Kumu kunstimuuseum

20.00

- + tk

LISA OSTUKORVI

Piletiga pääsevad näitusele kaks täiskasvanut ja pere alaealised lapsed. Perepilet kehtib alates ostukuupäevast ühe aasta ja ühel külastusel. Rohkem informatsiooni muuseumi lahtiolekuaegade kohta leiate veebilehelt kumu.ekm.ee.

Kumu kunstimuuseumi külastamisel pere e-piletiga palume pöörduda kassasse, kus väljastatakse QR-koodiga päevapiletid. Piletitel olevat QR-koodi loevad näitusesaali ees olevad läbipääsuväravad.

Kassast väljastatud piletitega saab külastada kõiki Kumu kunstimuuseumi näitusi ja suure saali näitusi II korrusel, kus ajavahemikul 10.10.-21.03.2020 toimub näitus „Egiptuse hiilgus“.

 

Pilet saadetakse Teie e-posti aadressile PDF-vormingus. 

Pilet kehtib nii paberile prindituna kui ka mobiilirakenduses.

Lisainfo

Soovitame näitust „Egiptuse hiilgus“ külastada tööpäevadel ja varasematel kellaaegadel, kui on muuseumis vähem külastajaid. „Egiptuse hiilgus“ näitusesaali mahutavus on limiteeritud ja võib muutuda seoses Terviseameti korraldustest tulenevate piirangutega.

Hoiatame! Saalis on hämar. Eraldi teemaruumis, kuhu samaaegselt pääseb kuni 15 inimest, käsitleme Egiptlaste hauatagust elu. Kuivõrd on oodata külastajate suurt huvi, siis palume mõistvat suhtumist järjekordade tekkimisel.

Probleemide korral palun pöörduge kassasse.

Ekskursioonid toimuvad ainult ettetellimisel. Palume ekskursioonid tellida vähemalt 5 tööpäeva ette. Ekskursioonitasu lisandub piletitasule.

Ekskursioonid toimuvad eesti, vene, inglise, soome ja prantsuse keeles. Teised keeled kokkuleppel. Muuseumi ekskursioonide valikuga saate tutvuda siin

Muuseumil ei ole võimalik giidi garanteerida suveperioodil mai–september. 

Juhul kui ostate pileti koos ekskursiooniga, võetakse muuseumi poolt Teiega pärast ostu sooritamist ühendust, et leppida kokku ekskursiooni detailides.

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud. Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.

Muuseumi külastaja ei pea olema sama isik, kes on piletid tellinud ja kelle nimi on e-piletil kirjas.

Giidiekskursiooni on võimalik muuta või tühistada hiljemalt 1 tööpäev (24 h) enne kokkulepitud muuseumikülastust. Sellest palume anda meile võimalikult varakult teada e-posti aadressil pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

Piletite tagastamise või vahetamise soovi korral palume kirjutada aadressile pood@ekm.ee.