Silmates maastikke. Perekond Värniku kogu | EKM e-pood
0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Silmates maastikke. Perekond Värniku kogu

Raamat kaasneb Mikkeli muuseumi näitusega „Silmates maastikke. Perekond Värniku kogu” (28.11.2020–28.03.2021). Esmakordselt jõuab näituse raames laiema publiku ette Külli ja Peeter Värniku kogu, mille tuumiku moodustavad maastikumaalid Pallase kunstikooliga seotud autoritelt.

Huvi modernismi erinevate ilmingute vastu ning soov omada kogus võimalikult laia ülevaadet Pallase koolkonna autoritest on toonud kogusse Aleksander Vardi, Ado Vabbe, Richard Sagritsa, aga ka Oskar Kallise, Konstantin Süvalo ja Villem Ormissoni teoseid. Näituse ja kataloogi fookuses on maastikumaal kui ühtaegu reaalsete paikade ja vaadete jäädvustaja ning modernistlike autorite individuaalse loojanatuuri väljendaja.

Kataloog järgib näituse ülesehitust ning visuaalset disaini, viies vaataja mööda aastaringi rännakule Eesti maastikes, kus vesihallidele kevadmuljetele järgnevad pillavalt värviküllased suvised ja sügisesed rannaääred ja põlluväljad ning talvised kiiskavad hanged. Omaette alateema moodustab valik graafikat, milles domineerivad inimeste ja loomade kujutised. 

Koostaja: Kerttu Männiste

Tekstid: Eero Epner, Kerttu Männiste

Graafiline disain ja pilditöötlus: Anneliis Aunapuu

Fotod: Stanislav Stepaško, Maris Krünvald

Mõõtmed 23 × 24 cm

122 lk, pehmed kaaned

Eesti ja inglise keeles, illustreeritud

Kirjastanud Brand Marketing

Trükikoda: Grano Digital

Tallinn 2020

ISBN 978-9916-4-0254-2

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Klient tuleb pakile ise järele

Kumu pood:                T–K, R–P 10.00–18.00; N 10.00–20.00

Aadress:                     Weizenbergi 34, Tallinn

Niguliste pood:           01.05.–30.09. E–P 10.00–18.00

                                   01.10.–30.04. K–P 10.00–18.00

Aadress:                     Niguliste 3, Tallinn

Tellimuse poodi jõudmisel saadetakse tellijale teavitav e-kiri 1–3 tööpäeva jooksul.

Reproduktsioonide puhul on tellitud töö poodi jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA pakiautomaat

Valige endale sobivaim pakiautomaat, kuhu saabub pakk 1–3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki saabumisel automaati saadetakse paki saajale mobiili ja e-kirja teel sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb pakiautomaadi uks. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva.

Reproduktsioonide puhul on pakiautomaati jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA kuller

Kuller toimetab tellitud toote(d) tellija märgitud aadressile 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid). Kui tellimus vormistatakse nädalavahetusel (reedel kell 12.00 kuni pühapäeval 24.00) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Reproduktsioonide puhul on kättetoimetamise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller tellijaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Ärikliendile toimetatakse saadetis ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. 14-päevase tagastusperioodi jooksul hoida alles toote paki peal olev triipkood, mille alusel on võimalik pakk ettenähtud aja jooksul lähimasse postkontorisse tagastada.

Rahvusvaheline saadetis

Eesti Kunstimuuseumi e-poe kaudu on võimalik tellida tooteid väljastpoolt Eestit. Valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole nimekirjas, palun võtke ühendust pood@ekm.ee. Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

TELLIMUSE TAGASTAMINE

Tellitud kaupa (v.a reproduktsioone) on õigus tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil pood@ekm.ee, lisades tellimuse numbri ja tellija nime. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakendatud viisil, mis välistab transpordi käigus kahjustumise. Eelnimetatud tingimustele mittevastavast tagastusest on e-poel õigus keelduda.

  • Omniva pakiautomaadi kaudu kätte saadud pakid on 14 kalendripäeva jooksul võimalik originaalpakendis tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kasutades paki saabumisest teavitanud sõnumis või e-kirjas sisalduvat tagastuskoodi.
  • Omniva kulleriga kätte saadud paki tagastamiseks viige see endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse, kus toimub tagastamine toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.
  • Tellitud tooteid on võimalik tagastada ka Kumu või Niguliste muuseumipoodi.