0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Toetajapilet Adamson-Ericu muuseum

Eesti Kunstimuuseum tänab teose „Kristus Valumees (Kristus okaskrooniga)“ (tundmatu Madalmaade kunstnik, u 1550–1600) restaureerimise toetamise eest. Teost eksponeeritakse alates 2020. aastast Kadrioru kunstimuuseumi püsiväljapanekus.

Toetajapilet kehtib 1 aasta alates ostu sooritamise kuupäevast ja sellega saab külastada Adamson-Ericu muuseumi kõiki näitusi. Kuupäevadel, mis ei ole kalendris aktiivsed, on muuseum suletud. Rohkem informatsiooni muuseumi lahtiolekuaegade kohta leiate veebilehelt adamson-eric.ekm.ee. Iga pilet on varustatud unikaalse triipkoodiga ja kehtib vaid ühe külastuskorra. Pilet kehtib nii paberkandjale prindituna kui ka telefonis ettenäitamisel.

Pilet saadetakse Teie e-posti aadressile PDF-formaadis. 

PDF-formaadis piletid saadetakse andmete väljal sisestatud e-posti aadressile kohe pärast seda, kui tellimuse eest on internetipangas tasutud. Kui pilet(id) ei ole 30 minuti jooksul e-postile saabunud, võtke palun meiega ühendust pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

PDF-formaadis failide avamiseks peab arvutisse olema installeeritud programm Acrobat Reader, mille saate alla laadida siit.

Muuseumi külastaja ei pea olema sama isik, kes on piletid tellinud ja kelle nimi on e-piletil kirjas.

Giidiekskursiooni on võimalik muuta või tühistada hiljemalt 1 tööpäev (24 h) enne kokkulepitud muuseumikülastust. Sellest palume anda meile võimalikult varakult teada e-posti aadressil pood@ekm.ee või E–R 9–17 +372 602 6139.

Piletite tagastamise või vahetamise soovi korral palume kirjutada aadressile pood@ekm.ee.