0

Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

Uudistava pilguga. Maneristlik maal Varssavi Rahvusmuuseumist

Kataloog kaasneb Kadrioru kunstimuuseumi näitusega „Uudistava pilguga. Maneristlik maal Varssavi Rahvusmuuseumist” (21.10.2017–25.02.2018). Kunstiliselt intrigeeriv ja esinduslik koostöönäitus Varssavi Rahvusmuuseumiga toob Kadrioru kunstimuuseumisse Poolast 36 Madalmaade maalikooliga seotud maneristlikku maali 16.–17. sajandist. Näitus, kus eksponeeritakse mitmeid haruldasi ja muuseumi seinte vahelt harva välja viidavaid teoseid, juhatab sisse Eesti ja Poola Vabariigi 100. aastapäeva rahvusvahelisi kunstisündmusi.

Näitus tutvustab ühte väikest osa Varssavi Rahvusmuuseumi rikkalikust kunstikogust. See haakub Kadrioru kunstimuuseumi Madalmaade kollektsiooni varasemate teostega, mis on samuti näitusel eksponeeritud. Koos jutustavad nad lugu Euroopa ühise kunstikeele kujunemisest ja levikust, suurmeistrite eeskujude kaugeleulatuvast mõjust ning nende omanäolisest interpreteerimisest. Itaalia renessansskunsti silmapaistvad saavutused, aga ka konkreetsed detailid, vormid ja kompositsioonivõtted jõudsid Eestisse paljuski Põhja-Euroopa kunstnike vahendusel, erilist rolli selles protsessis mängis trükigraafika areng ning erakordselt kõrge kunstiline ja tehniline tase. Koostöös Varssavi Rahvusmuuseumiga sündis kunstinäitus, mis räägib iluideaalide kujunemisest, kunstikeele levikust ja vaimsetest otsingutest, suurtest kogu Euroopat haaranud protsessidest, mis olid samavõrd olulised nii Poola kui ka Eesti aladel.

Toimetanud Greta Koppel

Tekstide autorid: Aleksandra Janiszewska, Greta Koppel

Kujundanud Kätlin Tischler

Esikaane graafiline identiteet: Mari Kaljuste

128 lk

Eesti ja inglise keeles, illustreeritud

Kirjastanud Eesti Kunstimuuseum – Kadrioru kunstimuuseum

Tallinn 2017

ISBN 978-9949-485-71-0 

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Klient tuleb pakile ise järele

Kumu pood:                T–K, R–P 10.00–18.00; N 10.00–20.00

Aadress:                     Weizenbergi 34, Tallinn

Niguliste pood:           01.05.–30.09. E–P 10.00–18.00

                                   01.10.–30.04. K–P 10.00–18.00

Aadress:                     Niguliste 3, Tallinn

Tellimuse poodi jõudmisel saadetakse tellijale teavitav e-kiri 1–3 tööpäeva jooksul.

Reproduktsioonide puhul on tellitud töö poodi jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA pakiautomaat

Valige endale sobivaim pakiautomaat, kuhu saabub pakk 1–3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki saabumisel automaati saadetakse paki saajale mobiili ja e-kirja teel sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb pakiautomaadi uks. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva.

Reproduktsioonide puhul on pakiautomaati jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA kuller

Kuller toimetab tellitud toote(d) tellija märgitud aadressile 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid). Kui tellimus vormistatakse nädalavahetusel (reedel kell 12.00 kuni pühapäeval 24.00) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Reproduktsioonide puhul on kättetoimetamise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller tellijaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Ärikliendile toimetatakse saadetis ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. 14-päevase tagastusperioodi jooksul hoida alles toote paki peal olev triipkood, mille alusel on võimalik pakk ettenähtud aja jooksul lähimasse postkontorisse tagastada.

Rahvusvaheline saadetis

Eesti Kunstimuuseumi e-poe kaudu on võimalik tellida tooteid väljastpoolt Eestit. Valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole nimekirjas, palun võtke ühendust pood@ekm.ee. Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

TELLIMUSE TAGASTAMINE

Tellitud kaupa (v.a reproduktsioone) on õigus tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil pood@ekm.ee, lisades tellimuse numbri ja tellija nime. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakendatud viisil, mis välistab transpordi käigus kahjustumise. Eelnimetatud tingimustele mittevastavast tagastusest on e-poel õigus keelduda.

  • Omniva pakiautomaadi kaudu kätte saadud pakid on 14 kalendripäeva jooksul võimalik originaalpakendis tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kasutades paki saabumisest teavitanud sõnumis või e-kirjas sisalduvat tagastuskoodi.
  • Omniva kulleriga kätte saadud paki tagastamiseks viige see endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse, kus toimub tagastamine toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.
  • Tellitud tooteid on võimalik tagastada ka Kumu või Niguliste muuseumipoodi.