Teie ostukorvis on 0 toodet

Summa kokku

EKM E-pood

Värvide dirigendid. Muusika ja modernsus Eesti kunstis

22.00

- + tk
LISA OSTUKORVI

Raamat kaasneb samanimelise näitusega Kumu kunstimuuseumis (18.11.2016–27.08.2017). Näituse ja raamatu „Värvide dirigendid. Muusika ja modernsus Eesti kunstis“ idee taga on noor ameerika kunstiteadlane ja kuraator Bart C. Pushaw. Põhja- ja Baltimaade kunsti huvilisena on teda paelunud Eesti 20. sajandi alguse kunst, siinse pildikultuuri olemus ja arhetüübid. Nii on käesoleva näituse ja raamatu teema lähtunud ühest jõulisemast narratiivist Eesti omamütoloogias ja rahvusvahelises kuvandis – Eesti kui muusika, laulu ja laulupidude maa. Väljapoolt Eestit vaatav pilk on sageli siiras ja värske, tuues uusi tuuli kohapeal kinnistunud arusaamadesse ja näidates tuntud teemasid teises valguses. „Värvide dirigendid“ läheneb Eesti kunstiklassikale muusika ja helide kaudu, esitamata tavapärast kronoloogilist käsitlust ning jättes kõrvale rahvusluse ja stiiliküsimused. Üksikute alateemade (värvihelid, muusika ja modernsus, ürgsed helid, laulvad maastikud, džäss jne) all pakub näitusega kaasnev raamat rea subjektiivseid, lennukaid ja emotsionaalseid pildianalüüse, mis tegelevad mitte ainult vormi ja värvi heliliste allegooriatega, vaid avavad ka teoste sotsiaalkultuurilist sünnikonteksti. 

Autor: Bart C. Pushaw

Kujundanud Kätlin Tischler

136 lk

Eesti ja inglise keeles, illustreeritud

Kirjastanud Eesti Kunstimuuseum – Kumu kunstimuuseum

Tallinn 2016

ISBN 978-9949-485-58-1

TELLIMUSE KOHALETOIMETAMINE

Klient tuleb pakile ise järele

Kumu pood:                01.05.–30.09. T–P 11.00–18.00

                                    01.10.–30.04. K–P 11.00–18.00

Aadress:                     Weizenbergi 34, Tallinn

Niguliste pood:           K–P 10.00–17.00

Aadress:                     Niguliste 3, Tallinn

Tellimuse poodi jõudmisel saadetakse tellijale teavitav e-kiri 1–3 tööpäeva jooksul.

Reproduktsioonide puhul on tellitud töö poodi jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA pakiautomaat

Valige endale sobivaim pakiautomaat, kuhu saabub pakk 1–3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Paki saabumisel automaati saadetakse paki saajale mobiili ja e-kirja teel sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb pakiautomaadi uks. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 päeva.

Reproduktsioonide puhul on pakiautomaati jõudmise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

OMNIVA kuller

Kuller toimetab tellitud toote(d) tellija märgitud aadressile 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid). Kui tellimus vormistatakse nädalavahetusel (reedel kell 12.00 kuni pühapäeval 24.00) või riigipühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.

Reproduktsioonide puhul on kättetoimetamise aeg kuni 7 kalendripäeva (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller tellijaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Ärikliendile toimetatakse saadetis ettehelistamiseta pakil näidatud aadressile. 14-päevase tagastusperioodi jooksul hoida alles toote paki peal olev triipkood, mille alusel on võimalik pakk ettenähtud aja jooksul lähimasse postkontorisse tagastada.

Rahvusvaheline saadetis

Eesti Kunstimuuseumi e-poe kaudu on võimalik tellida tooteid väljastpoolt Eestit. Valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole nimekirjas, palun võtke ühendust pood@ekm.ee. Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva.

TELLIMUSE TAGASTAMINE

Tellitud kaupa (v.a reproduktsioone) on õigus tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tellimusest taganemiseks võtke ühendust e-posti aadressil pood@ekm.ee, lisades tellimuse numbri ja tellija nime. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja pakendatud viisil, mis välistab transpordi käigus kahjustumise. Eelnimetatud tingimustele mittevastavast tagastusest on e-poel õigus keelduda.

  • Omniva pakiautomaadi kaudu kätte saadud pakid on 14 kalendripäeva jooksul võimalik originaalpakendis tagastada sama pakiautomaadi kaudu, kasutades paki saabumisest teavitanud sõnumis või e-kirjas sisalduvat tagastuskoodi.
  • Omniva kulleriga kätte saadud paki tagastamiseks viige see endale sobivasse Eesti Posti postkontorisse, kus toimub tagastamine toote pakendil olnud vöötkoodi alusel.
  • Tellitud tooteid on võimalik tagastada ka Kumu või Niguliste muuseumipoodi.